Dawid

Oferta

DJ Wodzirej Dawid

Nazywam się Dawid i swoją przygode z muzyką rozpocząłem już jako 14-latek. Od zawsze interesowały mnie  te "klimaty" i chęć spełnienia swoich marzeń pchała do przodu. Początkowo zaczynałem od małych imprez, które z czasem przerodziły się w coraz większe.  Już wtedy wiedziałem, że to jest to, czym chce się zajmować.

Wiedzę i praktyke zdobyłem od starszych kolegów, którzy wprowadzili mnie w świat muzyki. Początki były trudne, bo oprócz muzyki konieczne było również obycie się z mikrofonem, a także z ludźmi bawiącymi się na parkiecie zrozumieć ich a przede wszystkim sprostać ich oczekiwaniom.  Nie mniej ciągle się ucze i nabywam nowych doświadczeń. Jako dj zawsze starałem sie wkładać w swoja prace całe swoje serce i zaangażowanie, przez co zdobyłem ku mojemu zdziwieniu spore zainteresowanie. Muzyka od zawsze była moją pasją i częścią życia, dlatego połączyłem prace i to co kocham w jedną całość. Stale inwestuje w swój rozwój muzyczny. Zawsze staram się robić to najlepiej jak potrafię, a gościom zapewnic jak najlepszą zabawe.

PROWADZENIE WESEL

Świetnie odnajduje się w prowadzeniu wesel, wiele z nich już mam za sobą. Każde przyjęcie prowadzone jest  na sprzęcie wysokiej klasy z wykorzystaniem szerokiego repertuaru, który dobieram do sytuacji na parkiecie.  Ważne dla mnie jest zadowolenie oraz satysfakcja z udanej imprezy.

Copyright by DJ Light 2016-18 Powered by animativ