Studniówka z DJ-em – dlaczego warto?

DJ na studniówkę

Sto dni przed maturą niejeden uczeń liceum czy technikum raczej nie myśli o tym, co go czeka podczas egzaminu dojrzałości. Słysząc hasło „studniówka”, z reguły zastanawia się, jak będzie na imprezie, jaka zabrzmi muzyka, z kim zatańczy. Przyszli maturzyści chcą pamiętać to wydarzenie nie tylko przez pryzmat odtańczonego poloneza, ale przez całokształt. To być może jedna z ostatnich okazji, kiedy będą mogli się wspólnie zabawić w takim gronie. A o to, aby była to niezapomniana impreza w województwie mazowieckim zadba z pewnością dobry DJ z Warszawy.

Oprawa muzyczna, czyli pokoleniowy miks przebojów

Studniówka to wyzwanie muzyczne dla niejednego DJ-a. Trafienie w gust nastolatków, którzy słuchają dziś bardzo zróżnicowanej muzyki, nie jest prostą rzeczą, jednak profesjonalny DJ i pasjonata w jednej osobie poradzi sobie z tym zadaniem. Śledzenie trendów muzycznych leży przecież w jego obowiązku, jeśli chce być zapraszany na imprezy dedykowane różnym odbiorcom. Wynajęcie dobrego DJ-a na studniówkę to gwarancja dobrej zabawy. Przygotuje bowiem różne propozycje muzyczne, sięgnie zarówno po kawałki, na których wychowali się nauczyciele i rodzice przyszłych maturzystów, jakie ci ostatni zapewne mieli okazję słyszeć nieraz w swoich domach. Wiele hitów jest ponadczasowych. Komu bowiem nie podrywają się nogi do najpopularniejszego gatunku muzycznego, jakim jest rock and roll czy znanych polskich szlagierów rockowych? Do tego jeszcze powinny zabrzmieć hity z ostatnich list przebojów puszczanych w muzycznych stacjach radiowych i telewizyjnych. Nie może także zabraknąć najsłynniejszego utworu studniówkowego, jakim jest nieśmiertelna „Matura” Czerwonych Gitar. Tak mniej więcej wygląda przepis na udaną studniówkę z dobrym DJ-em w Warszawie lub innym miejscu w województwie mazowieckim.

Koszty

Cena DJ-a na studniówkę w Warszawie czy na Mazowszu to mniejszy wydatek niż wynajęcie na tę okoliczność zespołu muzycznego. Jego gaża bowiem z reguły zaczyna się tam, gdzie kończy się cennik DJ-a. Poprowadzenie imprezy przez DJ-a to wydatek z reguły rzędu kilkuset złotych. Za zespół najczęściej trzeba zapłacić od 1500 zł w górę. DJ na studniówkę poradzi sobie także z każdym ograniczeniem powierzchniowym. Bale studniówkowe odbywają się bowiem na różnej wielkości salach. Nie wszędzie jest miejsce do tego, aby kapela mogła rozłożyć swoje instrumenty muzyczne. DJ-owi potrzebna jest niewielka powierzchnia.

Dodatkowe atrakcje

Studniówce można nadać różny charakter – imprezy typowo szkolnej, dyskotekowej lub klubowej. Rolą DJ-a specjalizującego się w tego typu imprezach jest odpowiedni dobór repertuaru i gotowość na to, aby zmienić klimat imprezy w zależności od tego, przy czym uczestnicy studniówki będą się najchętniej bawić. Dziś, podczas tego typu imprez, liczą się również różne atrakcje dodatkowe – dym, lasery, ekrany. Profesjonalny DJ zazwyczaj posiada taki sprzęt i sam proponuje go w komplecie świadczonych usług. Z każdego wydarzenia można bowiem zrobić wielki muzyczny show. DJ zazwyczaj też wciela się w rolę osoby prowadzącej taką imprezę. Zapowiada puszczane kawałki lub poszczególne punkty oraz atrakcje studniówki, rzuca między utworami zabawne komentarze.

Warto zorganizować studniówkę ze sprawdzonym DJ-em. Przed wyborem go na imprezę można jeszcze zapoznać się z jego portfolio i występami na innych tego typu imprezach, aby upewnić się, że będzie to właściwy wybór. Dobry DJ na studniówkę w Warszawie czy innym miejscu w województwie mazowieckim? Już wiesz, gdzie i jakiego szukać!

Copyright by DJ Light 2016-18 Powered by animativ